پس از 2 سال در نوروز 91
کلاهبردار فراری در ماسال دستگیر شد

خبرگزاری فارس: فرمانده نیروی انتظامی ماسال گفت: کلاهبردار 300 میلیون تومانی پس از دو سال فراری و تحت تعقیب دستگاه قضایی بودن، در تعطیلات نوروزی 91 دستگیر شد.

خبرگزاری فارس: کلاهبردار فراری در ماسال دستگیر شد

به گزارش خبرگزاری فارس از ماسال، رحیم مهدی‌زاده در جریان بازدید از حوزه استحفاظی فرماندهی انتظامی این شهرستان، دستگیری کلاهبردار مذکور را توسط کلانتری مرکزی ماسال عنوان کرد.

وی اظهار داشت: پرسنل کلانتری مرکزی ماسال با تلاش خود موفق به شناسایی و دستگیری شخصی به نام ستار که حدود دو سال تحت تعقیب قضایی بود شدند.

این مسئول، ادامه داد: این فرد با عنوان سازنده مسکن قادر به اتمام تعهدات خود نبود و با 300 میلیون تومان کلاهبرداری متواری شده بود.

وی، با اشاره به اینکه متهم تصور می‌کرد که در ایام نوروز پلیس نیز در تعطیلات است، تصریح کرد: با همین تصور فرد متهم وارد حوزه استحفاظی فرماندهی پلیس ماسال شد.

مهدی‌زاده با تصریح بر اینکه پلیس همواره هوشیار و بیدار است، ابراز داشت: پلیس همواره به دنبال برقراری آرامش و امنیت برای آحاد شهروندان است.

وی، با تاکید بر قاطعیت پلیس در برخورد با هرگونه ناامنی و متخلفان، خاطرنشان کرد: برای آرامش و امنیت شهروندان با متخلفان و برهم زنندگان نظم عمومی با درایت و هوشیاری برخورد می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی ماسال درباره وضعیت متهم کلاهبردار بیان داشت: متهم با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شد تا به وضعیت او رسیدگی شود.

وی، پلیس را همواره در کنار و یار مردم دانست و تصریح کرد: مشارکت و همکاری مردم با پلیس در برقراری امنیت جامعه بسیار تاثیرگذار است.

انتهای پیام/غ20