ولی‌امر مسلمین جهان: - 2
ایران به دنبال سلاح هسته‌ای نیست

خبرگزاری فارس: رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر رضوی فرمودند: ایران به دنبال سلاح هسته‌ای نیست.

خبرگزاری فارس: ایران به دنبال سلاح هسته‌ای نیست

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای عصر امروز در جمع زائران و مجاوران حریم رضوی با بیان اینکه تحرک اقتصادی مسئولان کشور با همراهی مثال‌زدنی و تحسین‌برانگیز مردم در طول سال 90 قابل ذکر است، اظهار داشتند: یکی از این اقدامات اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها بود که برای کشور یک نیاز و ضرورت است.

ایشان ادامه دادند: همراهی مسئولان کشور چه در دولت و چه در مجلس در این راه بسیار مهم و قابل توجه است.

رهبر معظم انقلاب اظهار داشتند: کار بزرگی در کشور صورت گرفت و توزیع یارانه‌ها توسط نظام و دولت عادلانه صورت می‌گیرد. 

آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای با بیان اینکه از اهداف دیگر قانون هدفمندی یارانه‌ها، اصلاح ساختار تولید و ساختار اقتصاد کشور است، فرمودند: از دیگر اهداف این قانون مدیریت مصرف حامل‌های انرژی بوده است.

ایشان با اشاره به پیشرفت‌های کشور در زمینه‌های علمی و فن‌آوری در سال 90 فرمودند: براساس گزارشات مراکز علمی معتبر دنیا، سریع‌ترین رشد علمی جهان امروز در ایران انجام می‌گیرد.

ولی‌امر مسلمین جهان افزودند: در سال 1390 که تقریباً برابر بود با سال 2011 میلادی این گزارشات حاکی از این است که نسبت به سال 2010 میلادی، رشد و پیشرفت علمی این کشور 20 درصد افزایش داشته است. 

ایشان در ادامه بیاناتشان فرمودند: این در شرایطی است که دشمنان ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی برای سقوط ملت ایران شرط‌بندی می‌کردند.

آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای با بیان اینکه ایران به دنبال سلاح هسته‌ای نیست، اظهار داشتند: اینها همه بهانه است، یک روز بهانه می‌آوردند که ایران به دنبال سلاح هسته‌ای است و روز دیگر بهانه حقوق بشر می‌آورند.  

اخبار تکمیلی متعاقباً ارسال می‌شود.

انتهای پیام/20/ط4000