نیمه‌نهایی بسکتبال غرب آسیا
مهرام با پیروزی برابر ذوب‌آهن فینالیست شد/شاگردان هاشمی نماینده ایران در آسیا

خبرگزاری فارس: تیم بسکتبال مهرام با پیروزی برابر ذوب‌آهن به دیدار نهایی رقابت‌های غرب آسیا راه یافت.

خبرگزاری فارس: مهرام با پیروزی برابر ذوب‌آهن فینالیست شد/شاگردان هاشمی نماینده ایران در آسیا

به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار سوم تیم‌های مهرام و ذوب‌آهن در نیمه نهایی بسکتبال غرب آسیا از ساعت ۱۶ امروز در تالار بسکتبال آزادی آغاز شد و با حساب ۹۹ بر ۸۵ به سود مهرام به پایان رسید.

ذوبی‌ها با ترکیب آرن داودی، اوشین ساهاکیان، رشاد اندرسون، علی باهران و لورن بوودز کار را آغاز کردند و در مقابل مهرامی‌ها با صمد نیکخواه بهرامی، مهدی کامرانی، حامد آفاق، نیکولاس و پاپسو وارد میدان شدند.

در نیمه نخست شاگردان فرزاد کوهیان در ذوب‌آهن بهتر از مهرام کار کردند و توانستند در کواترهای اول و دوم با حساب ۲۲ بر ۱۹ و ۲۰ بر ۱۶ به برتری برسند. مهرام در این نیمه در امتیازآوری ناموفق بود و توپ‌های زیادی را از دست داد.

با آغاز نیمه دوم تیم مهرام با درخشش صمد نیکخواه بهرامی توانست ذوب‌آهن را ۲۸ بر ۱۸ مغلوب کند.

در کوارتر چهارم بازی بسیار حساس و پایاپای دنبال شد. در دقایق پایانی این کوارتر بود که به دلیل مشکلی که پشت نیمکت ذوب‌آهن به وجود آمد بازی دچار وقفه ۵ دقیقه‌ای شد و پس از برطرف شدن حاشیه که درگیری نیمکت ذوب‌آهن با افراد حاضر در پشت نیمکت این تیم بود بازی به جریان افتاد و مهرامی‌ها توانستند در پایان با نتیجه ۹۹ بر ۸۵ به پیروزی برسند.

مهرام با این نتیجه و با کسب دو برد در مقابل یک برد ذوب‌آهن با حساب ۲ بر یک این تیم را شکست داد و راهی دیدار نهایی رقابت‌های بسکتبال غرب شد.

شاگردان هاشمی با صعود به فینال به عنوان نماینده ایران در جام باشگاه‌های آسیا هم شرکت خواهند کرد.

در دیگر دیدرا نیمه‌نهایی دو تیم لبنانی الریاضی و شانفیل امشب به میزبانی الریاضی و برای تعیین دومین فینالیست به مصاف هم می‌روند.

انتهای پیام/