شهردار تایباد:
سرانه فضای سبز شهری تایباد 11.6 متر مربع است

خبرگزاری فارس: شهردار تایباد گفت: سرانه فضای سبز شهری حدود 11.6 متر مربع به ازای هر نفر در سال جاری است.

خبرگزاری فارس: سرانه فضای سبز شهری تایباد 11.6 متر مربع است

به گزارش خبرگزاری فارس از تایباد،‌ سید ایوب سیدالحسینی ظهر امروز در حاشیه بازدید فرماندار تایباد از مناطق مختلف شهری تایباد با اشاره به توسعه فضای سبز شهری وسعت فعلی فضای سبز تایباد را 87 هکتار عنوان کرد.

شهردار تایباد احداث 5 پارک جدید و دو بوستان در سال‌های 89 و 90 به مساحت تقریبی 25000 متر مربع و با هزینه بالغ بر 610 میلیون تومان و اهدای جوایز به شهروندانی که در راستای توسعه فضای سبز همکاری کرده‌‌اند را در کنار توزیع 500000 اصله نهال رایگان در بین شهروندان برای کاشت در کوچه‌ها و خیابان‌های سطح شهر را از دیگر اقدامات شهرداری تایباد در راستای توسعه منابع طبیعی و فضای سبز شهری تایباد عنوان کرد.

وی افزود: احداث بوستان‌های لادن و خرمشهر در مناطق کمتر برخوردار محله‌های مومن آباد و خرمشهر(ولایت) با وسعت 2000 و 3500 متر مربع و با اعتبار 170 میلیون تومان موجی از شادی، حضور و رضایت را در مردم ایجاد کرده است.

در ادامه فرماندار شهرستان تایباد تلاش‌های انجام شده برای افزایش سرانه فضای سبز شهری تایباد را قابل قدردانی عنوان کرد.

محمد عارف عارفی گفت: سرمای شدید سال 86 به محدوده وسیعی از فضای سبز شهری تایباد آسیب رسانده بود که با تمهیدات اندیشیده‌شده مناسب از سوی شهرداری تایباد درحال حاضر قریب 80 درصد فضای سبز شهری تایباد احیا شده است.

وی با اشاره به تلاش شهردار جوان تایباد در رسیدگی به وضعیت محلات محروم و توجه به مناطق کمتر توسعه یافته شهر تایباد و ایجاد پارک و بوستان در این مناطق که خوشنودی و رضایت مندی مردم را در پی داشته است این تلاش‌ها را قابل تقدیر خواند.

انتهای پیام/س20