هواداران سایپا شنبه به ورزشگاه بیایند
صادقی: کار تراکتورسازی را در نیمه اول تمام می‌کنیم

خبرگزاری فارس: کاپیتان تیم فوتبال سایپای البرز از هوداران این تیم خواست تا در برابر تراکتورسازی تبریز، نارنجی‌پوشان کرجی را حمایت کنند.

خبرگزاری فارس: صادقی: کار تراکتورسازی را در نیمه اول تمام می‌کنیم

ابراهیم صادقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: یکی از عوامل اصلی موفقیت تراکتورسازی طی سال‌های اخیر و فصل جاری که در رده دوم قرار دارند، حضور پرشور هواداران تبریزی است.

وی تصریح کرد: این حمایت موجب شده است که تراکتورسازی در تمام بازی‌ها برای حریفان خود خطرساز بوده و تیم‌های قدرتمند لیگ مانند سپاهان، استقلال و پرسپولیس در مقابل تبریزی‌ها همواره مشکل دارند.

 

* برای تراکتورسازی برنامه داریم

 

هافبک با تجربه نماینده استان البرز در رقابت‌های لیگ‌ برتر با اشاره به پیروزی پر گل تیمش مقابل فجر سپاسی شیراز افزود: ما در برابر نماینده شیراز با تمام توان به میدان رفته و با کمترین غفلت و تعلل بازی کردیم.

صادقی افزود: برای بازی با تیم دوم جدول رده‌بندی نیز برنامه داریم و اجازه نمی‌دهیم تراکتورسازی نبض بازی را در دست بگیرد.

وی تحقق این مهم را نیازمند حضور گسترده هواداران سایپا در استان البرز در ورزشگاه دانست و گفت: اگر فوتبال‌دوستان کرجی در ورزشگاه حاضر شوند، می‌توانیم تراکتورسازی را هم با شکست بدرقه کنیم.

* نقاط ضعف و قوت تراکتورسازی را می‌شناسیم

کاپیتان تیم فوتبال سایپای البرز اظهار داشت: روز گذشته با بازبینی فیلم دیدارهای اخیر تراکتورسازی، با تاکتیک‌ها و نقاط قوت و ضعف این تیم به خوبی آشنا شدیم.

صادقی گفت: در صورتی که بتوانیم خط هافبک نماینده تبریز را کنترل کنیم، پیروزی برابر شاگردان امیر قلعه‌نویی دور از دسترس نخواهد بود.

وی در پایان تاکید کرد: به طور قطع روز شنبه بازی متفاوتی از سایپا به نمایش گذاشته می‌شود و می‌توانیم از این دیدار امتیاز کسب کنیم.

دیدار تیم‌های سایپای البرز و تراکتورسازی تبریز روز شنبه هفته آینده به میزبانی نماینده استان البرز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/‌ش20