فرماندار انار:
انار مهیا پذیرایی از مسافران نوروزی است

خبرگزاری فارس: فرماندار انار گفت: مدرسه‌ها و مراکز اقامتی شهرستان انار آماده پذیرایی از مسافران نوروزی هستند و پارک‌ها نیز توسط شهرداری آماده شده است.

خبرگزاری فارس: انار مهیا پذیرایی از مسافران نوروزی است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان انار، مجید اعتمادی پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد تسهیلات نوروزی این شهرستان اظهار داشت: با هماهنگی میان نهادها و ارگان‌ها آماده پذیرایی از مهمانان و مسافران نوروزی هستیم و تمام توان خود را به کار می‌گیریم تا شادی و نشاط را برای مردم به ارمغان آوریم.

وی بیان داشت: با توجه به اینکه ‌انار نخستین شهرستان ورودی استان کرمان از سمت مرکز است با برنامه‌ریزی باید میهمان‌نوازی کرمانیان را به مردم کشورمان نشان دهیم.

اعتمادی افزود: در این زمینه مدرسه‌ها و مراکز اقامتی، آماده پذیرایی از مردم هستند و پارک‌ها نیز توسط شهرداری آماده شده است.

وی عنوان کرد: ایام عید نوروز فرصت طلایی است که با جمع زیادی از مردم سایر مناطق آشنا شویم، آداب و رسوم یکدیگر را بشناسیم و مراکز تفریحی، تاریخی و زیارتی شهرمان را به اطلاع دیگران برسانیم.

اعتمادی ابراز داشت: مهمترین اصلی که در این میان نباید فراموش شود، خوش خلقی و برخورد شایسته با مردم است، افراد سلایق متفاوتی دارند و اگر سلیقه‌ای را روش خودمان ناسازگار می‌بینیم، موجب بدرفتاری با آنها نشود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به نظرسنجی‌های به عمل آمده از سال قبل، شهرستان انار در زمینه ارائه امکانات و خدمات‌دهی به مسافران مورد تأیید بوده است.

اعتمادی گفت: به طور متوسط در ایام سال روزی 14 هزار وسیله نقلیه از جاده‌های مواصلاتی شهرستان انار عبور می‌کنند و در ایام تعطیلات به 20 هزار خودرو افزایش می‌یابد و این آمار نیاز توجه و برنامه‌ریزی بیشتر و دقیق است.

به گزارش فارس در این جلسه از تعدادی از خواهرانی که در ایام‌الله دهه مبارک فجر صنایع دستی و مواد غذایی ‌سنتی انار را در نمایشگاه‌ها در معرض دید عموم قرار داده بودند، با اهدای لوح و هدایایی تجلیل به عمل آمد.

همچنین امروز رزمایش و مانور موتوری طرح نوروز 91 از سوی فرماندهی انتظامی و پلیس‌راه انار در مسیر جاده‌های برون شهری و در سطح خیابان‌های این شهرستان برگزار شد و نیروها و آمادگی خود را برای خدمات‌رسانی و تسهیلات هر چه بهتر در زمینه‌های مختلف‌ به مسافران نوروزی ارائه کردند.

انتهای پیام/ح20